Jak se stát klientem


Osobní schůzka

Sjednejte si schůzku s některým z našich investičních odborníků. V Aura Invest si zakládáme na důkladné analýze individuálních potřeb každého klienta a kvalitní, dlouhodobé péči. Naším hlavním cílem je nalézt vzájemnou synergii mezi Vaším očekáváním a investičním charakterem produktů Aktivní správa a Chytré portfolio.

Co budete potřebovat

a) Zvolit si jeden z produktů popř. kombinaci obou

b) Finanční prostředky:

    1. Minimálně 200tis Kč pro produkt Chytré portfolio
    2. Minimálně 200tis Kč pro produkt Aktivní správa
    3. Minimálně 400tis Kč pro ideální kombinaci obou produktů za účelem komplexní správy Vašich prostředků

c) Občanský průkaz nebo pas

d) Podepsanou smluvní dokumentaci (připraví náš pracovník)

Kam zaslat peněžní prostředky

Peněžní prostředky se zasílají na bankovní účty licencované investiční společnosti Colosseum, a.s., která vede každému klientovi vlastní individuální investiční účet.

Účet 237109186/0300 je veden u Československé obchodní banky, a.s. Prostředky se zasílají z Vašeho bankovního účtu, který uvedete ve smlouvách. Následně musí dojít k párování platby vlastníka bankovního účtu a individuálního investičního účtu.

Základní měnou produktů Aura Invest je Koruna česká (CZK).

Jak probíhá péče

Naše péče je založena na budování dlouhodobého vztahu a důvěry. Jsme maximálně diskrétní, orientovaní na Vaše potřeby a dosažení investičních cílů.

Každý měsíc zasíláme výpis z účtu s aktuálním stavem a čistou výkonností Vašich prostředků. Klienty vždy informujeme o strategiích našich produktů a aktuálním dění na finančních trzích.

Věříme, že kvalitní a otevřená informovanost vede k dlouhodobé spokojenosti a dobrým vzájemným vztahům.

Menu