Partneři Aura Invest


Colosseum, a.s.

Colosseum a.s. patří mezi nejvýznamnější české nebankovní obchodníky s cennými papíry. Společnost byla založena v roce 1997 a v roce 2002 se stala jedním z prvních obchodníků s cennými papíry s licencí na deriváty od Komise pro cenné papíry.

Díky dlouholetým zkušenostem na kapitálových trzích a spolupráci s renomovanými světovými brokery nabízí společnost Colosseum, a.s. individuální i korporátní klientele široké portfolio služeb od zprostředkování burzovních obchodů přes poradenství až po správu aktiv profesionálními portfolio managery.

Colosseum, a.s. patří na českém trhu mezi lídry v oblasti komoditních a finančních derivátů. Je rovněž zakládajícím členem České asociace obchodníků s cennými papíry (ČAOCP), která sdružuje významné české nebankovní obchodníky s cennými papíry.

Interactive Brokers LLC

Interactive Brokers ze Spojených států jsou významným online brokerem, jehož počátky sahají až do roku 1977, kdy si její zakladatel Thomas Peterffy koupil členství na burze American Stock Exchange.

Interactive Brokers mají pobočky po celém světě a nabízejí svým klientům přístup na téměř všechny významné akciové, dluhopisové, futures, opční i forex trhy.

Od roku 1977 se akcie IB obchodují na burze NASDAQ pod kódem IBKR. Za rok 2012 dosáhla společnost zisku ve výši 527 miliónů amerických dolarů, tržby činily 1,13 miliardy dolarů.

GaveKal Research

Globální makroekonomická témata a trendy identifikujeme ve spolupráci s předními světovými společnostmi, které se specializují na investiční a makroekonomický výzkum. Spolupráce umožňuje lépe identifikovat budoucí trendy a sestavovat odpovídající investiční strategie. Silnou podporu máme i v asijském regionu, kam se postupně přesouvá centrum gravitace světové ekonomiky.Menu